Kilka słów o nas

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wypożyczania aut osobowych klasy Premium. Wysoki standard usług zapewnia, iż nasz Klient poczuje się wyjątkowo, a samo wypożyczenie będzie proste, szybkie i komfortowe.

Dowiedz się więcej

WYPOŻYCZAMY AUTA KLASY PREMIUM

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie wypożyczania samochodów osobowych klasy premium. Zapewniamy duży wybór komfortowych, eleganckich aut oraz najwyższej jakości obsługę Klienta prywatnego, biznesowego oraz zagranicznego. Wypożyczanie samochodów w Martina Cars jest proste, szybkie i wygodne. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

MISJA MARTINA CARS

Naszą misją jest zapewnienie zadowolenia i komfortu Klientowi, który wypożycza od nas auto. Szybko, wygodnie, w najwyższej jakości – wynajęcie samochodu w naszej wypożyczalni trwa zaledwie kilka minut. Bezpiecznie, bezawaryjnie, do celu. Jedno kliknięcie i auto jest w drodze do Klienta.

NASZA FLOTA

Wynajmujemy auta, którymi sami chcemy jeździć. Oferujemy niezawodne, luksusowe marki w wygodnych, bezpiecznych, sprawdzonych modelach. Audi, Mercedes, BMW, Volkswagen, Volvo, Skoda – portfolio samochodów, które wypożyczamy jest ograniczone do najlepszych – to zaufanie i jakość sama w sobie.

GDZIE NAS ZNALEŹĆ?

Nasza wypożyczalnia samochodów znajduje się na Warszawskim Żoliborzu. Zapraszamy bezpośrednio do salonu Martina Cars lub do kontaktu zdalnego – oferujemy rezerwację aut przez naszą stronę internetową, a samochody dostarczamy bezpośrednio do Klienta.

Dlaczego my

  • tylko nowe samochody
  • Luksusowa flota
  • Szybka rezerwacja online
  • Gwarantowana dostępność
  • Pełne ubezpieczenie
  • Podstawienie samochodu na terenie całej Polski

MASZ PYTANIA?

Z chęcią odpowiemy!


    Potrzebujesz natychmiastowej odpowiedzi?
    Zadzwoń: 504 496 411